Internistički staž

VODITELJI

Interna medicina

  1. skupina– dr. Pero Marić, dr. Sanja Selak, (Endokrinologija, 2. kat) med. sr. Ivana Marić bacc. med. tech.i med. sr. Helena Šaravanja
  2. skupina– mr. sc. Ivica Markota, dr. sc. Zrinko Prskalo, dr. med., med. sr. Ankica Arapović  (Koronarna, prizemlje)
  3. skupina– dr. Fila Raguž, Tanja Škrobo bacc. med. tech. (Nefrologija, prizemlje)
  4. skupina– dr. Silvija Benedeti Ćeško, dr. med., mag. med. techn.Ljiljana Šaravanja (Polivalentna, 1. kat)
  5. skupina– dr. Josip Petrović, mr. sc. Vedrana Gačić, dr. med., mr. sc. Anka Zelenika dipl. med. sr. (Hematologija, 1.kat)
  6. skupina– dr. sc. Emil Babić, dr. med., mr. sc. Maja Karin, dr. med., Antonija Pavlović bacc. med. tech. (Gastroenterologija, 2. kat)
  7. skupina– mr. sc. Mile Volarić, dr. med., mr. sc. Darija Pavlović-Rozić dr. med., med. sr. Ana Lovrić ( Hematologija 1. kat)

Kabinet kliničkih vještina: prof. dr. sc. Danijel Pravdić, dr. med.

Klinička farmakologija: prof. dr. sc. Ivica Brizić, dr. med.

Pulmologija: dr. sc. Kristina Galić dr. med., dipl. med. sr. Marijana Glibić

Neurologija: mr. sc.  Sandra Lakičević, dr. med., mr. sc. Kristina Vidović, dipl. med. sr.

Infektologija: prof. dr. sc. Jurica Arapović, dr. med., Nives Vasilj dipl. med. sr.


– Raspored iz Internističkog staža za ak. 2016. /2017. godinu

– Raspored studenata po skupinama za ak. 2016. /2017. godinu


SEMINARI

Pročelnik: prof. dr. sc.Monika Tomić

Akademska godina 2016./2017.                                                     

Datum:

Tema:

Predavač:

Skupina koja priprema seminar:

29. 5. 2017.

Ponedjeljak

Crijevne infekcije

PROF. DR. SC. JURICA ARAPOVIĆ, DR.MED.

Skupina: 1

30. 5. 2017.

Utorak

Respiratorna insuficijencija i plinska analiza

DR. SC. KRISTINA GALIĆ, DR. MED.

Skupina: 2

31. 5. 2017.

Srijeda

Šećerna bolest uz akutne i kronične komplikacije

DR. PERO MARIĆ

Skupina: 3

1. 6. 2017.

Četvrtak

Akutni koronarni sindrom 

MR. SC. IVICA MARKOTA, DR. MED.

Skupina: 4

2. 6. 2017.

Petak

Akutna i kronična bubrežna insuficijencija

DR. FILA RAGUŽ

Skupina: 5

5. 6. 2017.

Ponedjeljak

Plućna embolija 

DR. SILVIJA BENEDETI ĆEŠKO

Skupina: 6

6. 6. 2017.

Utorak

Gastrointestinalno krvarenje

MR.SC. MAJA KARIN, DR. MED.

Skupina: 7

7. 6. 2017.

Srijeda

Moždani udar

MR. SC. SANDRA LAKIČEVIĆ, DR. MED.

Skupina: 1

8. 6. 2017.

Četvrtak

Bolesti štitnjače

DR. SANJA SELAK

Skupina: 2

9. 6. 2017.

Petak

Srčana insuficijencija

DR. SC. ZRINKO PRSKALO, DR. MED.

Skupina: 3

12. 6. 2017. Ponedjeljak

Pristup hematološkom bolesniku

MR. SC. VEDRANA  GAČIĆ, DR. MED. 

Skupina: 4

13. 6. 2017.

Utorak

Sistemski lupus

MR. SC. DARIJA PAVLOVIĆ-ROZIĆ

Skupina: 5

14. 6. 2017.

 Srijeda

Anemije

DR. JOSIP PETROVIĆ

Skupina: 6

16. 6. 2017.

Petak

Ciroza jetre i komplikacije

DR. SC. EMIL BABIĆ, DR. MED.

Skupina: 7